

Opis nieruchomości
Oferujemy do wynajęcia przepiękne mieszkanie w nowo wyremontowanej kamienicy w centrum miasta, stylowo urządzone z dbałością o najmniejsze detale, funkcjonalność i estetykę. Na apartament składają się pokój dzienny połączony z kuchnią i częścią jadalną, oddzielna sypialnia oraz łazienka z prysznicem.Do dyspozycji najemcy jest pełne umeblowanie i wyposażenie o wysokim standardzie. Dodatkowym atutem jest darmowe wi-fi.
Znajduje się w czystym i bezpiecznym budynku, który przeszedł kompleksowy remont. Wejście zabezpieczone domofonem. Cena najmu: 2 650 zł + rachunki (prąd, gaz, woda)
Zapraszamy na prezentację mieszkania.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




